Drukuj

Aktywna rodzina - ja i rodzic!

(2017-09-05)

Wspólne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i rodziców? Taką propozycję aktywnego spędzania wolnego czasu ma dla Państwa Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej. Ruszają zajęcia z cyklu "Aktywna rodzina - ja i rodzic".

WSPÓLNE ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE
AKTYWNA RODZINA – JA I RODZIC

Dla kogo? → dzieci w wieku od 4 lat do 10 lat + RODZIC
Gdzie? → OSiR Środa Śląska, Hala sportowa przy ul. 1-go Maja 4
Kiedy? → Każdy wtorek od 17:00 do 18:00, grupa do 18 osób

• Koszt: 40 zł za miesiąc - 1 zajęcia raz w tygodniu (wspólna opłata dziecko + rodzic)
• Opłata za drugie dziecko 3 zł za jedne zajęcia

Bycie wzorem dla swoich dzieci to dla nas rodziców ważne zadanie. Przekazujemy dzieciom swoje nawyki, styl życia i sposób odżywiania. Współczesna rodzina powinna spełniać zadania związane z organizowaniem czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz podnoszeniem poziomu kultury czasu wolnego, ponieważ wspólne, rodzinne spędzanie czasu wolnego na sportowo korzystnie wpływa na procesy integracyjne rodziny. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej wychodzi z propozycją dla zapracowanych Rodziców, ale i dla świadomych potrzeb dziecka, chcących spędzić trochę czasu z dzieckiem na wspólnych zajęciach sportowych, a przez to nawiązaniu dobrych relacji i budowaniu pozytywnego obrazu w oczach pociechy.

Podczas zajęć będziemy przez 60 minut ćwiczyć, hasać, grać i bawić się na sportowo!

Dzień spędzony z dzieckiem jest bezcenny! A wszystkie telefony, tablety zostają w domu. Zabierz swoją pociechę, strój sportowy, butelkę wody i dobry nastrój oraz oczywiście mnóstwo energii :)

Zajęcia prowadzi: mgr nauczania wychowania fizycznego, instruktor sportowy - Piotr Rajczakowski (tel. 696355215)