Drukuj

Kulturalny plebiscyt przedłużony

(2017-01-18)

Nadal zapraszamy pełnoletnich mieszkańców gminy Środa Śląska do wzięcia udziału w plebiscycie na Gminne wydarzenie kulturalne roku 2016.

Miło nam poinformować, że plebiscyt na gminne wydarzenie kulturalne roku 2016 został przedłużony. Głosowanie trwa do 17 lutego. Kupony plebiscytowe znajdą Państwo w bezpłatnym wydaniu Kuriera Średzkiego (Informator Gminy Środa Śląska).

Czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie >>> www.dksrodaslaska.pl

Poniżej przedstawiamy wyciąg z najważniejszych warunków udziału w Plebiscycie.

  • W Plebiscycie może wziąć udział każdy pełnoletni mieszkaniec gminy Środa Śląska.
  • Aby wziąć udział w Plebiscycie należy wyciąć kupon z Informatora Gminy Środa Śląska Średzki Kurier lub pobrać z sekretariatu, kasy kina w Domu Kultury w Środzie Śląskiej.
  • Wycięty kupon plebiscytowy należy wypełnić poprzez zaznaczenie znakiem X 1 odpowiedzi oraz podać swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu praz własnoręczne podpisanie kuponu pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z Plebiscytem.
  • W losowaniu nagród plebiscytowych będą brać udział tylko kupony wypełnione zgodnie z powyższą instrukcją opisaną w pkt. 3 niniejszego artykułu
  • Wypełniony i podpisany kupon plebiscytowy należy wrzucić w dniach od 02.01.2017r. do 17.02.2017r. do urny w jednym z następujących punktów:

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej, pl. Wolności 5 (Biuro Obsługi Klienta – partner) w poniedziałki, wtorki, czwartki w godz. 7.30-15.30, środy w godz. 7.30 – 17.00 oraz piątki w godz. 7.30 – 15.00;
Dom Kultury w Środzie Śląskiej (foyer) od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 oraz w dniach seansów kinowych (poniedziałki, czwartki, piątki, soboty, niedziele 15.00-22.00)

  • Każdy pełnoletni mieszkaniec gminy Środa Śląska może wypełnić, podpisać i wrzucić tylko jeden kupon plebiscytowy do wybranej jednej urny.